Search
Aktualności
Import kartotek z DMS DataFirst - wtorek, 28 maja 2013
Przy współpracy z D1Soft Polska opracowany został interfejs pozwalający na pobranie z systemu DMS DataFirst kartoteki pojazdów, kontrahentów oraz przygotowanie listy pojazdów gotowych do wydania. 
Trwają prace nad nowym rozwiązaniem dla Zarządzania Produkcją - poniedziałek, 27 maja 2013
Trwają prace nad nowym Modułem Zarządzania Produkcją opartym o sprawdzone i uniwersalne założenia Tablicy Planistycznej.
 
WSPARCIE AKCJI MARKETINGOWYCH I PROMOCJI - poniedziałek, 20 maja 2013

Najnowsza wersja Tablicy Planistycznej zawiera moduł wsparcia akcji marketingowych (promocji, akcji informacyjnych, serwisowych).
Odtąd w łatwy i szybki sposób możliwe jest określenia grupy docelowej, przygotowanie odpowiedniej informacji i jej automatyczne rozesłanie przez SMS lub e-mail.

Grupa docelowa może zostać ustalona na podstawie kartoteki kontrahentów/pojazdów lub na podstawie zawartości bazy uwag

 
Kolejne zmiany w modułach Tablicy Planistycznej - czwartek, 16 maja 2013
W wersji 2.5.1.8 dodano m.in. możliwość edycji dodatkowych pól i  "Świadectwa kontroli" oraz program do importu badań technicznych z zewnętrznych aplikacji celem generowania SMS'ów z przypomnieniem (zaproszeniem) dla Klienta (BadTechImport).

Wersja 2.5.1.9 wprowadza nowe świadectwa kontroli, możliwość planowania kolejnej wizyty w serwisie na podstawie procentu zużycia części i dodatkowe statystyki w programie.

Najnowsza wersja 2.5.2.0 zawiera rozbudowane funkcje wsparcia AKCJI MARKETINGOWYCH oraz informacje o akcjach serwisowych Renault Polska.

 
Zakończenie akcji promocyjnej 15 STACJI RENAULT 2012 - sobota, 15 grudnia 2012
W drugiej połowie 2012r. wdrożyliśmy z sukcesem Tablicę Planistyczną w ramach akcji promocyjnej "15 STACJI RENAULT" w kolejnych lokalizacjach. Cieszymy się, że lista  użytkowników naszego oprogramowania systematycznie rośnie, co owocuje stałym rozwojem firmy i naszych produktów. 
Aktualizacja 2.5.1.7 - wtorek, 27 września 2011
Od 27 września dostepne są nowe wersje Modułów Tablicy Planistycznej.
 
Nowe wdrożenia Tablicy Planistycznej - środa, 27 lipca 2011
Zakończyliśmy wdrożenie Tablicy Planistycznej w AMS Chróścicki Sp.zo.o. w Siedlcach.
To kolejna stacja Renault, w której wdrożyliśmy nowoczesny system planowania wizyt w serwisie.
 
Komisja Informatyczna Stowarzyszenia Partnerów Renault - prezentacja - wtorek, 21 czerwca 2011

W dniu wczorajszym w Warszawie odbyło się spotkanie zorganizowane przez Komisję Informatyczną Stowarzyszenia Partnerów Renault Polska, na którym mieliśmy okazję omówić historię współpracy z Renault i nasze dotychczasowe osiągnięcia oraz zaprezentować najnowsze zmiany w Tablicy Planistycznej.
Nowa wersja Tablicy wzbudziła szerokie zainteresowanie.
Program Tablica nie jest już tylko aplikacją prostego planowania wizyt w serwisie, ale stała się niezastąpionym narzędziem obsługi Klienta od momentu pierwszego kontaktu do kontaktu po sprzedaży nabywając coraz więcej cech Systemu CRM dla działalności serwisu samochodowego.

 
Aktualizacja - niedziela, 15 maja 2011

Od 1 października udostępniliśmy nową wersję Modułów Tablicy Planistycznej, oto najważniejsze modyfikacje:
Obsługa nowej wersji świadectwa kontroli, Zakładka "uwagi na dziś", Uwagi – dodatkowe statystyki, Zeszyt powrotów, Automatyczna aktualizacja ryczałtów/Tm/szablonów raportów, Dodatkowe pole „Prowadzący” widoczne w szczegółach i na zakładce "Stan", Raport - "zaplanowane rezerwacje", Dodatkowa lista zadań zleconych, Historia zlecanych usług.

 
Wdrożenie - wtorek, 12 kwietnia 2011
Zakończone zostało wdrożenie w firmie Śląskie Centrum Mario Car Tychy . Wdrożony został moduł Tablicy Planistycznej Samochodów. W ramach wdrożenia dostosowaliśmy wydruki umów i oświadczeń do stosowanych w firmie wzorów.
 
Wdrożenie - poniedziałek, 11 kwietnia 2011
Zakończone zostało wdrożenie w firmie Volkswagen Szewczyk . Wdrożony został moduł Tablicy Planistycznej Samochodów. 
 
Rozwiązania

 Tablica Planistyczna dla Serwisu Mechanicznego pozwala optymalnie planować pracę mechaników w serwisie, wizyty Klienta oraz wykorzystanie zasobów
Serwis Mechaniczny

 

 Tablica Planistyczna Samochody  to program służący do ewidencji   i obsługi procesów wynajmu samochodów zastępczych, demon-  stracyjnych i przeznaczonych  do wypożyczenia
Samochody

 


 Tablica Planistyczna Blacharnia-Lakiernia to program opracowany pod specjalne potrzeby usług blacharskich
Serwis Blacharski


Tablica Planistyczna dla Serwisu Mechanicznego pozwala optymalnie planować pracę mechaników w serwisie, wizyty Klienta oraz wykorzystanie zasobów do wykonania usługi. Tablica wspomaga organizację i kontrolę wykonania wszystkich czynności związanych z realizacją usługi serwisowej i kontaktem posprzedażnym zgodnie  ze standardami najlepszych firm motoryzacyjnych. Pracownicy Serwisu otrzymują narzędzia do organizacji akcji serwisowych i promocyjnych  dzięki czemu mogą wykorzystać wszystkie szanse sprzedaży. Zastosowanie programu w bieżącej pracy w serwisie daje wymierne, finansowe  korzyści dla firmy.Więcej...

 

Tablica Planistyczna Samochody  to program służący do ewidencji   i obsługi procesów wynajmu samochodów zastępczych, demon-
stracyjnych i przeznaczonych  do wypożyczenia.
Za pomocą  prostego w obsłudze kalendarza pozwala na planowanie wykorzystania pojazdów oraz grafików zadań operatorów. Ewidencja informacji o samochodzie, obsługa wydań i zdań ułatwia zarządzanie flotą i monitorowanie stanu samochodów.

Tablica Samochody to 100% wykorzystanej funkcjonalności w codziennej pracy pracowników wynajmu.Więcej...

 

 Tablica Planistyczna Blacharnia-Lakiernia to program opracowany pod specjalne potrzeby usług blacharskich. Pozwala na planowanie i prowadzenie procesu naprawy na wielu stanowiskach pracy zapewniając ciągłość i terminowość całego procesu. Wspomaga zarządzanie sprawami związanymi z kontaktem z ubezpieczycielem i likwidacją szkody. Program pozwala optymalizować wykorzystanie stanowisk pracy, materiałów i urządzeń w serwisie.

Podobnie jak Tablica dla Serwisu Mechanicznego prowadzi równoległy plan wykorzystania samochodów zastępczych. Więcej...

Copyright 2011 by Elpar s.c.